Nehir Hurdacılık

Nehir Hurdacılık, Ankara Etimesgut ilçesinde konuşlu firmamız Nehir Hurdacılığın kurumsal bilgileri ile misyon ve vizyon bilgilerine buradan ulaşabilir Ankara Hurdacı yada hurdacı telefon bilgileri taleplerinizi iletebilirsiniz. Bununla birlikte, Etimesgut Bahçekapı Elvankent Eryamanevleri Göksu Otuzağustos Şeyhşamil ve Zırhlıbirlikler semtlerinden ayrıca Sincan Fatih Malıköy Temelli Yeniken Etimesgut Eryaman Çankaya Kızılay Dikmen Çayyolu Ümitköy Mamak Akdere, Boğaziçi benzer şekilde Altındağ Ulus Yenimahalle Batıkent Beypazarı Gölbaşı İncek, Kahramankazan ve Pursaklar bölgelerinden Nehir Hurdacılık olarak Nakit ödeme yaparak hurda alıyoruz.

Ancak

Nehir Hurdacılık
Nehir Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Hurda metal sektöründe uzun yıllardır faaliyet yürüten firmamız Nehir Hurdacılık, Ankara ve civar illerde hurdacılık mesleğini icra etmek üzere İsa BIYIK tarafından Ankara Etimesgut ilçesinde kurulmuştur.

Bundan dolayı Nehir Hurdacılık olarak, başta Ankara Etimesgut, Eryaman, Sincan, Malıköy Temelli, Çankaya Kızılay Çayyolu Ümitköy, Yenimahalle Batıkent, Mamak, Keçiören, Altındağ Ulus ve Beypazarı olmak üzere Ankara'nın tüm ilçelerinden bakır, demir, alüminyum, sarı pirinç, çinko, krom paslanmaz, kablo, akü ve beyaz eşya hurdalarını satın alarak hurdacılık mesleğini icra ediyoruz.

Nehir Hurdacılık

Ayrıca, alıp sattığımız hurda metal ile geridönüşüm sektörüne canlılık kazandırıken böylelikle ülke ekonomisini canlandırıyoruz. Bununla birlikte sektörde yeni istihdam alanları oluşturuyoruz.

Bu yüzden

Misyonumuz:

Her şeyden önce, en önemli görevimiz, dürüst ticaret ile kazanırken kazandırmak, müşteri memnuniyetine her zaman önem vererek mutlu müşteri portföyünü genişletmek.

Bu yüzden, iş ve hizmet bölgesi potansiyelini daima büyüterek, hurdacılık ve geridönüşüm sektöründe yeni istihdam alanları oluşturmak. Yapılan alış-veriş ile Ülkemizin ekonomik olarak kalkınmasını sağlamak.

Vizyonumuz:

Sonuç olarak, kurumsal yapımız ve çözüm odaklı kimliğimiz ile çevremizde ve ayrıca ülkemizde hurdacılık sektöründe örnek alınan lider firma olmak en büyük hedefimizdir.

Benzer şekilde, sektörde öncü ve tercih edilen firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak. Bundan sonra kaliteli ve zamanında hizmet sunan ve bu özelliği ile adı anılan bir firma olarak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli işbirlikleri kurmak.


Ankara Hurdacılar

Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Ankara Hurdacılar

0 545 646 1072


Her şeyden önce firmamız, hurda metal alımında piyasada sunulan en yüksek fiyattan hurda alımı yapmaktadır. Bunun paralelinde toplu metal hurdalarınız için çok özel fiyatlarla hurdalarınızı satın alır ve hurdalarınızdan yüksek kazançlar elde etmenizi sağlarız. Ayrıca hurdanın alınması, taşınmazı, yüklenmesi ve nakliyesi gibi işlemleri sizlerin adına ücretsiz yaparız.

Hizmetlerimiz ve alım yaptığımız hurda metallerle ilgili detaylı bilgi talepleriniz için lütfen firmamız Nehir Hurdacılık ile irtibata geçiniz.